Ustalanie danych

Ustalanie danych Jesteś z Siedlec? Potrzebujesz ustalić dane po numerze telefonu ? Napisz lub zadzwoń i podaj jaki numer jest do ustalenia. Ponad to ustalimy: dane zameldowania kochanki, dane zamieszkania kochanka, numer księgi wieczystej, adres zameldowania, dane nieruchomości oraz ruchomości a także postaramy się wskazać do kogo należą numery rejestracyjne auta oraz uzyskać bilingi.

Dzięki doświadczeniu w wywiadzie gospodarczym oraz kontaktom ustalimy majątek dłużnika oraz inne informacje konieczne dla Twojej sprawy. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie pozyskiwania informacji, w tym poprzez OSINT i korzystanie z osobowych źródeł informacji. Wiele informacji jest łatwe do ustalenia przez agencję detektywistyczną z Siedlec.

Prywatni Detektywi Siedlce współpracują w zakresie pozyskiwania informacji z informatorami lokalnymi w Węgrowie, Mińsku Mazowieckim, Łukowie czy Sokołowie Podlaskim.

Agencja detektywistyczna również ustala dane poprzez kontakt z OZI – osobowe źródło informacji oraz stosując OSINT (Biały wywiad, rozpoznanie z ogólnodostępnych źródeł ) a także poprzez obserwację i analizę zebranych danych. Kadra firmy detektywistycznej to byli pracownicy służb specjalnych. 

Mocną stroną biura detektywistycznego jest doświadczenie oraz wykształcenie. Detektyw Krzysztof Matyszczak poza wyższym wykształceniem prawniczym i ekonomicznym ma tytuł technika informatyki oraz różne szkolenia informatyczne, w tym z zakresu pozyskiwania informacji w sposób niejawny.

Ustalenie danych mogą Państwo zlecić poprzez kontakt osobisty podczas spotkania z Detektywem w Siedlcach lub zlecić zdobycie informacji kontaktując się via e-mail. 

Monika
Kobieta Detektyw SIEDLCE
Krzysztof
Prywatny Detektyw SIEDLCE od 2006r