Dowody Zdrady

Detektyw Siedlce Dowody Zdrady, Detektyw Mińsk Mazowiecki Dowody Zdrady, Detektyw Łuków Dowody Zdrady, Detektyw Węgrów Dowody Zdrady, Prywatny Detektyw i Kobieta Detektyw Dowody Zdrady. 

Usługi Detektywistyczne z zakresie udowadniania zdrady winy w rozwodzie od 2006r

Detektywi z biuro detektywistycznego Siedlce skupiają się na wykonaniu zdjęć lub nagrań video, które dokumentują zdradę, niewierność lub wskazują na brak lojalności partnera, partnerki lub męża/żony.

Nasi Detektywi z Siedlec zeznają w Sądzie. Detektyw od zdrad Siedlce to dobry świadek podczas sprawy rozwodowej.

Współpracujemy ze skutecznymi i dobrymi Adwokatami/Kancelariami Adwokackimi z Siedlec i okolic. Na Państwa życzenie wskażemy także skuteczną kancelarię prawną z Warszawy.

Po zakończeniu zlecenia, klient firmy detektywistycznej Siedlce dostaje sprawozdanie z materiałem dowodowym, który udało się zebrać w sprawie podczas obserwacji.

Przed rozpoczęciem współpracy wstępnie doradzamy prawnie, wskazując na czym polega praca detektywa na terenie Siedlec i okolic w zakresie udowadniania niewierności oraz jakie dowody można zdobyć wynajmując naszą agencję detektywistyczną Siedlce. Czasami są to zdjęcia wskazujące na wspomnianą nielojalność, systematyczność spotkań z inną osobą lub wyraźnie pokazujące łączące ich relacje.

Nasza umowa detektywistyczna zawiera szczegółowy cennik pracy detektywa Siedlce oraz inne zapisy, takie jak, np. nadzór klienta nad wydatkami i kosztami usługi detektywistycznej.

Zapraszamy do kontaktu. Detektywi Siedlce Monika i Krzysztof

Skuteczny i dobry prywatny detektyw Siedlce/ Skuteczny detektyw rozwodowy Siedlce

Monika
Kobieta Detektyw SIEDLCE
Krzysztof
Prywatny Detektyw SIEDLCE od 2006r