O Nas

Detektywi Siedlce. Agencja Detektywistyczna Siedlce to profesjonalni Prywatni Detektywi, którzy na terenie Siedlec, Łukowa, Węgrowa, Sokołowa Podlaskiego, Mińska Mazowieckiego wykonują skuteczne usługi detektywistyczne. Jesteśmy polecanymi detektywami z bardzo dobrymi opiniami.

Krzysztof  Prywatny Detektyw Siedlce z licencją od 2006r. Były pracownik Komendy Głównej Policji w Warszawie. Obecnie i w latach 2005-2014 właściciel Biura Detektywistycznego MAXIMUS, które przed zdobyciem uprawnień detektywistycznych zajmowało się profesjonalnym doradztwem w zakresie windykacji należności, w tym ustalaniem majątku oraz poszukiwaniem dłużników.

Monika Kobieta Detektyw Siedlce – w latach 2006 – 2011 Asystentka Prywatnego Detektywa w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS – jednej z pierwszych firm detektywistycznych w Polsce po wejściu w życie ustawy detektywistycznej. Od 2011r  do 2023r właścicielka kobiecej agencji detektywistycznej FEMINA z siedzibą w Siedlcach i Warszawie – kobiety detektywi Siedlce specjalistki od zdrad.

Wspólnie tworzymy duet prywatnych detektywów, o których skuteczności świadczą setki wykonanych usług detektywistycznych, nie tylko w Siedlcach, ale także w ich okolicach.

Od początku działalności detektywistycznej, stawiamy na wykonywanie zdjęć lub nagrań, bo to stanowi dobry dowód w sprawie sądowej.

Nasz cennik usług detektywistycznych na terenie Siedlec, Łukowa, Węgrowa czy Mińska Mazowieckiego jest tak skonstruowany aby zapewnić skuteczność realizacji zlecenia oraz dopasować się do realiów branży. W wielu sprawach stosujemy zniżki i rabaty oraz gratisowo wypożyczamy sprzęt detektywistyczny. Nasza cena pracy detektywa Siedlce jest bardzo konkurencyjna.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszymi detektywami. Spotykamy się w miejscu wyznaczonym przez klienta – dojeżdżamy Siedlce – Międzyrzec Podlaski, detektyw Siedlce – detektyw Warszawa, itd.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Monika
Kobieta Detektyw SIEDLCE
Krzysztof
Prywatny Detektyw SIEDLCE od 2006r