Cennik prywatnego detektywa z Mińska Mazowieckiego

Detektywi Mińsk Mazowiecki i cennik usług detektywistycznych na terenie Mińska Mazowieckiego.

Detektywi Mińsk Mazowiecki

Usługi detektywistyczne na terenie Mińska Mazowieckiego świadczone są przez detektywa Krzysztofa i Monikę kobietę detektyw. Kliknij: prywatny detektyw Mińsk Mazowiecki

Koszt usług detektywistycznych na terenie Mińska Mazowieckiego to przede wszystkim cennik obserwacji, tj fizycznej pracy Prywatnego Detektywa oraz koszty poboczne jak paliwo, wejścia do restauracji, hotel, ustalanie danych czy wypożyczenie lub sprzedaż akcesoriów szpiegowskich. 

Ile kosztuje godzina pracy Detektywa Mińsk Mazowiecki?

Stawka godzina za pracę prywatnych detektywów to mniej więcej 200 zł brutto. Taki cennik ma nasze biuro detektywistyczne Mińsk Mazowiecki. Zazwyczaj, prywatni detektywi pracują minimum pięć godzin w ciągu dnia. Stawki za pracę w weekendy są trochę wyższe. 

Ile kosztuje dzień pracy Detektywa Mińsk Mazowiecki?

Koszt tzw. dniówki to 2 tysiące zł przy założeniu, że detektyw pracuje 10h w ciągu dnia (od pon do pt)

Cena wykrywania zdrady na terenie Mińska Mazowieckiego.

Dowody zdrady to popularna usługa detektywistyczna. Średnio dwa – trzy zlecenia w tygodniu dostaje detektyw od zdrad Mińsk Mazowiecki. Czy to dużo? Tak. Detektywi rozwodowi potwierdzają, że w Mińsku Mazowieckim rozwodzi się wiele małżeństw. Wiadomo, że aby udowodnić winę mężowi lub żonie trzeba mieć dowody. W przypadku zdrady praca firmy detektywistycznej Mińsk Mazowiecki to czasami jedyna szansa aby udowodnić, że mąż lub żona zdradza. Zdjęcia rozwodowe dostarczamy od 2006r.

Koszt pracy detektywa od zdrad Mińsk Mazowiecki to mniej więcej kwota 4500 – 5000 zł. Taka cena pozwala na obserwację i wykonanie dokumentacji fotograficznej.

Czy stosujemy rabaty na usługi detektywistyczne ?

Tak. Mamy promocje na nasze usługi oraz sprzęt szpiegowski. Do usługi detektywistycznej często w niskich cenach lub gratisowo wypożyczamy lokalizator GPS. Do tego, mamy zniżkę na zakup podsłuchu. Prowadzimy mobilny sklep detektywistyczny Mińsk Mazowiecki.

Tani Detektyw Mińsk Mazowiecki

Czy tani detektyw to dobry detektyw? Różnie z tym bywa. Nie zawsze tania agencja detektywistyczna Mińsk Mazowiecki to dobry wybór. Liczy się także doświadczenie. Wielu detektywów, oferujących niskie stawki, nie ma go a więc nie zawsze skutecznie wykonają zlecenia. Zawodu detektywa nie da się nauczyć na kursie, studiach czy internetowym szkoleniu. Tu potrzeba kilka lat praktyki. My działamy od 2006r. 

Interesuje Cię cennik usług detektywistycznych na terenie Mińska Mazowieckiego? Zadzwoń pod nr 502 492 132 – Detektyw Mińsk Mazowiecki, 535 440 037 – Kobieta Detektyw Mińsk Mazowiecki.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta Detektyw SIEDLCE
Krzysztof
Prywatny Detektyw SIEDLCE od 2006r