Czy w Łukowie działa prywatny detektyw?

Łuków to miasto w pobliżu Siedlec. Dzieli je około 30 km. Jeśli szukasz detektywa na terenie Łukowa to warto przeczytać ten wpis i zapoznać się czy detektyw działa w Łukowie, jakie świadczy usługi detektywistyczne na terenie Łukowa oraz ile kosztuje prywatny detektyw Łuków.

Detektyw Łuków.

Usługi detektywistyczne na terenie Łukowa wykonuje detektyw z Siedlec. Od początku działalności, tj. rok 2006 detektywi Monika i Siedlce śledzą i zbierają informacje w Łukowie i okolicach.

Usługi detektywistyczne Łuków.

Detektywi Łuków świadczą następujące usługi:

  • Wykrywanie zdrady Łuków.
  • Ustalanie danych Łuków.
  • Wykrywanie podsłuchu Łuków.
  • Poszukiwanie osób Łuków
  • Weryfikacja zwolnień lekarskich Łuków.
  • Sprzedaż akcesoriów szpiegowskich.

Detektyw Łuków cena.

Cennik usług detektywistycznych na terenie Łukowa zależy od rodzaju zlecenia. Jako, że wykrywanie zdrady to bardzo popularna usługa, dlatego też wskazujemy, że dowody zdrady Łuków kosztują 5000 zł. Po inne ceny pracy detektywa Łuków dzwońcie pod numer +48 502 492 132

Kadra agencji detektywistycznej Łuków.

Krzysztof – licencja detektywa od 2006r. Pierwszy licencjonowany detektyw w Siedlcach, szef agencji detektywistycznej MAXIMUS oraz sklepu detektywa. Detektyw Krzysztof jest także twórcą grupy detektywistycznej „Detektywi Łuków dowody zdrady”. Posiada wyższe wykształcenie – mgr prawa oraz wykształcenie menedżerskie. Od 2003 roku zajmuje się również wywiadem gospodarczym. Wcześniej pracował w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.

Monika – pierwsza w Siedlcach kobieta detektyw. Od 2006r zajmuje się wykrywaniem zdrad. W latach 2011- 2023 prowadziła jedną z pierwszych w Polsce kobiecą agencję detektywistyczną.

Podsumowanie

Jeśli interesuje Cię skuteczny detektyw Łuków to zadzwoń pod numer +48 502 492 132. Działamy dyskretnie. Posiadamy oddział w Warszawie: Detektywi Warszawa.

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email
Monika
Kobieta Detektyw SIEDLCE
Krzysztof
Prywatny Detektyw SIEDLCE od 2006r