DETEKTYWI SIEDLCE

MONIKA i KRZYSZTOF

Sklep detektywa

Sklep Detektywa Siedlce, Sklep Detektywistyczny Siedlce - urządzenia szpiegowskie - kamery, lokalizatory i podsłuchy. 

Od 2006r usługi detektywistyczne na terenie Siedlec i okolic wspomagamy użyciem dobrego sprzętu detektywistycznego, głównie profesjonalnych lokalizatorów GPS oraz podsłuchów w formie rejestratorów dźwięku do zastosowań w mieszkaniu, biurze czy aucie.

Detektyw Krzysztof to specjalista w zakresie akcesorii szpiegujących, w tym także odnośnie weryfikacji i wykrywania podsłuchów. Posiada średnie wykształcenie informatyczne oraz szkolenie z zakresu instalowania i konserwacji urządzeń i systemów zabezpieczenia techniczengo ukończone w Polskiej Izbie Systemów Alarmowych a także licencję pracownika zabezpieczenia technicznego. 

Klientom z terenu Siedlec doradzamy jaki sprzęt detektywistyczny użyć aby wykryć zdradę, kradzież w firmie, czy ustalić co robi niania lub dziecko.

Wspomniane doradztwo dotyczy także przepisów prawnych związanych z użyciem urządzeń szpiegowskich oraz informacje co może stawić pełnoprawny dowód.

Sprzęt detektywistyczny dowozimy na terenie Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Łukowa, Sokołowa Podlaskiego lub Węgrowa po kontakcie telefonicznym z naszymi Detektywami. 

Jesteśmy także w stanie zaproponować instalację oprogramowania szpiegowskiego na telefonie lub takowe wykryć. 

Nasza oferta to także Sklep Detektywa Warszawa www.sklep-detektywa.eu

Zapraszamy do kontaktu - wykrywanie podsłuchów Siedlce, podsłuchy sklep Siedlce, sklep detektywistyczny Siedlce, wypożyczanie sprzętu detektywistycznego Siedlce.

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy