DETEKTYWI SIEDLCE

MONIKA i KRZYSZTOF

Agencja Detektywistyczna Siedlce, Detektyw Siedlce Ceny
Biuro Detektywistyczne Siedlce, Agencja Detektywi Siedlce

O nas

Detektywi Siedlce - Agencja Detektywistyczna Siedlce to profesjonalni Prywatni Detektywi z Siedlec. Skuteczny i Tani Detektyw Siedlce.

Monika - Kobieta Detektyw, od 2011r  właścicielka Kobiecej Agencji Detektywistycznej FEMINA, Specjalistka od Zdrad, w latach 2006 - 2011 Asystentka Prywatnego Detektywa w Biurze Detektywistycznym MAXIMUS z Siedlec - pierwszej firmy detektywistycznej na tym terenie. 

Krzysztof - Prywatny Detektyw z licencją od 2006r, były pracownik Komendy Głównej Policji, w latach 2005-2014 właściciel Biura Detektywistycznego MAXIMUS w Siedlcach, które przed zdobyciem uprawnień detektywistycznych zajmowało sie profesjonalnym doradztwem w zakresie windykacji należności, w tym ustalaniem majątku oraz poszukiwaniem dłużników. 

Wspólnie tworzymy duet Prywatnych Detektywów, o których skuteczności świadczą setki wykonanych usług detektywistycznych, nie tylko w Siedlcach, ale także w ich okolicach jak Łuków, Sokołów Podlaski, Węgrów, Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn. 

Od początku działalności detektywistycznej, stawiamy na wykonywanie zdjęć lub nagrań, bo to stanowi dobry dowód w sprawie sądowej. 

Nasz cennik usług detektywistycznych na terenie Siedlec jest tak skonstruowany aby zapewnić skuteczność realizacji zlecenia oraz dopasować się do realiów branży. W wielu sprawach stosujemy zniżku i rabaty oraz gratisowo wypożyczamy sprzęt detektywistyczny

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, celem wskazania możliwości naszych Detektywów oraz podania stawek pracy Detektywa na terenie Siedlec i okolic.

Spotykamy się w miejscu dogodnym dla klienta naszej Agencji Detektywistycznej Siedlce.

Działamy także na terenie Warszawy - www.prywatnydetektyw.waw.pl Skuteczny i dobry Detektyw Warszawa, www.kobieta-detektyw.waw.pl - Kobieca Agencja Detektywistyczna Warszawa

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez Agencja Reklamy